Líbačka s Agátou Hanychovou

líbačka Určitě není potřeba detailně zkoumat kdo je slovenský raper Rytmus (Patrik Vrbovský), protože ho zná díky česko-slovenské soutěži snad celý náš národ. Co je však potřeba zmínit, je fakt, že v jeho videoklipu k songu "Zlatokopky" obsáhla takřka hlavní roly i Eva Aichmajerová.

Po boku Agáty Hanychové si totiž zahrála méně chtěnou roly právě zmiňované "zlatokopky" a světe div se v roly, kterou od ní málo kdo čekal.

Ve videoklipu se přibližně ve 3. minutě objevuje právě i Eva, která se během několika okamžiků začne vášnivě líbat s Agátou Hanychovou.

Samozřejmě je tento videoklip postaven tak, aby šokoval (což se povedlo), ale kdo z nás očekával, že v hlavní roly budou hrát právě tyto dvě české STAR?

Výši honoráře za tuto scénku zřejmě nikdo kromě aktérů nezjistí, ale řekněme, že za pár desítek tisíc by do toho asi Eva nešla. Ohledně Agáty je to možné, protože jejím hlavním marketingovým tahounem jsou drby, pomluvy, apod. Tímto samozřejmě nechceme špinit jméno nikoho z nich. Být mezi slavnými se prostě vyplatí.

Pojďte se s námi podívat na celý videoklip a napište nám do komentářů svůj názor.

Článek zobrazen: 6114x

Autor článku: redakce

Přidej komentář

Jméno:
Vzkaz
Ochrana proti spamu: 7 plus 7 =

Wegicem 27/10/2018 15:42:46
Link below to get instant! PSN Card Generator 2018 2019 <a href="https://gumroad.com/l/psncodes2019">psn codes no survey no download</a> Free Playstation Card Codes Get Psn Code 2019 Free Ps4 Codes No Survey Free Ps4 Game Codes Free Ps4 Game Codes No Survey 2019 Free Ps4 Game Codes No Survey No Download

Pro peníze 10/10/2011 14:07:53
Udělají všichni všechno!