Nechci sex

sex Možná to někomu přijde divné, protože Eva má se svým manželem už dvě děti, ale pravdou je, že Eva si teď na sex moc nepotrpí.

„Je to tak – léto, písek, slunce a pláž na mě vůbec nepůsobí jako afrodiziakum, spíš se cítím jako zválený tuleň! Díky tomu je pro mě o poznání složitější dostat se během prázdnin do erotické situace,“ Přesně s těmito slovy přišla Eva pro Blesk.cz.

Jak se na to dívá manžel, tatínek Zuzanky a Michaela nevíme.

„Vlastně ani nechápu, jak lidé mohou tolik vychvalovat sex v létě. Já jsem za vysokých teplot skoro úplně pasivní - to vedro mě prostě naprosto zmáhá. Mám tak mnohem pikantnější vztah spíš k zimním měsícům,“. I taková slova sděluje Eva do veřejnosti.

I přesto však Eva Aichmajerová svého manžela nadevše miluje a nešetří chválou na jeho osobu. „Jinak je René pro mě ten nejpřitažlivější a nejlepší chlap na světě. Jen spolu holt v létě nespíme tak často, jak by se asi slušelo,“ zakončuje v rozhovoru pro Blesk.cz s úsměvem na tváři.

Článek zobrazen: 5142x

Autor článku: redakce

Přidej komentář

Jméno:
Vzkaz
Ochrana proti spamu: 7 plus 7 =

AReonontotte 06/02/2018 01:44:37
The ED due to that surgery might be either temporary or permanent. However, it is important to have the doctor's opinion first before taking these oral medications as these would have gloomy effects for the body. https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-tadalafil-20mg-original/

Venda 19/09/2016 19:20:19
Evicka je pro me ta nejkrasnejsi a nejvice sexy. Pral by sem se s ni setkat a alespon se s ni pomazlit.

Venda 10/11/2015 21:14:17
Evo,jste strasne moc krasna zena. A pro me velmi sexy.